• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

اعتماد مشتریان به خدمات آموزشی هوایار

مرکز آموزش هوایار در طی 9ماه گذشته، چندین دوره آموزشی را به صورت عمومی و اختصاصی برای صنایع مختلف در کشور برنامه ریزی و برگزار نموده است.
بیش از 1000نفر در برنامه های آموزشی کاربردی و کارگاهی  ” بهره برداری، نگهداری و تعمیرات کمپرسورهای اسکرو روغنی و کمپرسور اسکرو بدون روغن، بهره برداری از توربواکسپندر، کمپرسورهای سانتریفیوژ، پلنت جداسازی هوا به روش کرایوژنیک و پلنت های تولید نیتروژن PSA حضور یافته اند که این مهم همراه با اخذ میانگین 87درصد رضایتمندی، بیانگر اعتماد مشتریان، متخصصین و کارشناسان صنایع بزرگ و کوچک کشور به اعتبار و کیفیت آموزش های ارائه شده هوایار است.

اخبار جزئیات برگزاری تعدادی از برنامه های آموزشی اجرا شده در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده می باشد.

جهت اطلاع از برنامه های آموزشی پیش رو این مرکز ضمن مطالعه تقویم آموزشی، کارشناسان ما در مرکز آموزش هوایار و یا بخش پشتیبانی آنلاین پاسخگوی سوالات احتمالی شما خواهند بود.

ژانویه 16, 2022

0 پاسخ به "اعتماد مشتریان به خدمات آموزشی هوایار"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

مرکز آموزش هوایار به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مرکز آموزشی تخصصی کشور بوده که با همکاری اعضاء هیأت علمی خود تأمین طیف وسیعی از نیازهای تخصصی آموزشی صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، سیمان، دارویی، غذایی، پزشکی، را در زمینه دوره های آموزشی هوا و گاز بر عهده دارد.

  • تهران، ونک ، گاندی 14 ، پلاک 12 ، ساختمان هوایار
  • 02188202424
  • 02188202525
  • training@havayar.com
طراحی شده توسط واحد فناوری اطلاعات گروه صنعتی هوایار