• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

امکانات و تجهیزات آموزشی

امکانات آموزشی هوایار


کلاس های آموزشی و سالن های کنفرانس

 

دو سالن با چیدمان U شکل در محل دفتر مرکزی و کارخانه با ظرفیت 30 نفر جهت برگزاری دوره، کارگاه و سمینارهای علمی آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

این سالن ها مجهز به سيستم صوتی حرفه ای، ويدئو پروژکتور و پرده نمايش، سيستم ترجمه همزمان و اينترنت بي سيم می باشند.


کارگاه های آموزشی

 

مرکز آموزش هوایار این افتخار را دارد به عنوان اولین و تنها مرکز آموزش تخصصی تجهیزات دوار پیشرو در ارائه خدمات نوین تخصصی آموزشی در ایران با در اختیار داشتن خط تولید شبیه سازی شده تولید هوای فشرده و نیتروژن شامل یک دستگاه کمپرسور اسکرو، درایر، دستگاه نیتروژن ساز و سایر تجهیزات، امکان برگزاری کارگاه های تخصصی عملی آموزشی راه اندازی، بهره برداری، نگهداری و تعمیرات مونتاژ و دمونتاژ قطعات کمپرسورهای اسکرو و تولید نیتروژن به روش PSA در فضای عملیاتی و کاربردی را برای تمامی متخصصین و کارشناسان شغل در صنعت کشور میسر ساخته است.

کارگاه های مدرن و مجهز جهت برگزاری برنامه های تئوری و عملی آموزشی در زمینه های بهره برداری نگهداری، تعمیرات، مونتاژ و دمونتاژ انواع کمپرسورهای سانتریفیوژ سامسونگ، تبریدی وتجهیزات  CNG در محل کارخانه هوایار قرار دارد.


سالن های پذیرایی

 

یک سالن پذیرایی با ظرفیت بیش از  100 نفر در محل دفتر مرکزی و کارخانه با همکاری رستوران ها، مراکز بزرگ و معتبر تهیه غذا و دراختیار داشتن پرسنل جرب و آموزش دیده نسبت به ارائه خدمات متنوع پذیرایی و تشریفات در سطوح مختلف و بالاترین کیفیت جهت شرکت کنندگان در برنامه های آموزشی عمومی و اختصاصی این مرکز اقدام  می نمایند.

درباره ما

مرکز آموزش هوایار به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مرکز آموزشی تخصصی کشور بوده که با همکاری اعضاء هیأت علمی خود تأمین طیف وسیعی از نیازهای تخصصی آموزشی صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، سیمان، دارویی، غذایی، پزشکی، را در زمینه دوره های آموزشی هوا و گاز بر عهده دارد.

  • تهران، ونک ، گاندی 14 ، پلاک 12 ، ساختمان هوایار
  • 02188202424
  • 02188202525
  • training@havayar.com
طراحی شده توسط واحد فناوری اطلاعات گروه صنعتی هوایار