• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی آنلاین

با شیوع بیماری کرونا و بنابرابلاغ ستاد ملی کرونا، مرکز آموزش نیز در راستای توسعه سبد خدمات خود اقدام به برنامه ریزی و برگزاری دوره های های آموزشی تخصصی آنلاین نموده است.

این دوره های آموزشی بر اساس جدول تقویم آموزشی با حضور منخصصین و کارشناسان شرکت های صنایع مختلف کشور و یا به صورت اختصاصی و بر اساس نیاز آموزشی شرکت ها برنامه ریزی و برگزار می گردد.
خاطر نشان می سازد به دلیل زیرساخت های پیشرفته مجاری مرکز آموزش هوایار برای ورود به فضای کلاس و دوره آموزشی نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار خاصی نبوده و ورود تنها از طریق یکی از مرورگرهای کروم، فایرفاکس و یا سافاری به ساده ترین حالت ممکن همراه با کیفیت بالای تصویر، صدا و بدون قطعی همراه با پشتیبانی فنی کامل از سوی کارشناسان این مرکز میسر می باشد.
از دیگر مزایای برنامه آموزشی آنلاین این مرکز فضای تعاملی در زمان برگزاری دوره های آموزشی آنلاین بوده که در آن شرکت کنندگان ضمن به اشتراک گذاری تجربیات خود نسبت به طرح سوالات احتمالی مرتبط با موضوع برنامه آموزشی اقدام می نمایند.جهت دریافت لیست برنامه های آموزشی آنلاین بر روی اینجا کلیک و یا اعلام نیازمندی های آموزشی و درخواست برگزاری اختصاصی برنامه های آموزشی آنلاین با مرکز آموزش هوایارداخلی 1516و 1103 تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ به "برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی تخصصی آنلاین"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

مرکز آموزش هوایار به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مرکز آموزشی تخصصی کشور بوده که با همکاری اعضاء هیأت علمی خود تأمین طیف وسیعی از نیازهای تخصصی آموزشی صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، سیمان، دارویی، غذایی، پزشکی، را در زمینه دوره های آموزشی هوا و گاز بر عهده دارد.

  • تهران، ونک ، گاندی 14 ، پلاک 12 ، ساختمان هوایار
  • 02188202424
  • 02188202525
  • training@havayar.com
طراحی شده توسط واحد فناوری اطلاعات گروه صنعتی هوایار