• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مجوزها و اعتبارات ملی و بین المللی

مرکز آموزش هوایار با سابقه برگزاری بیش از 500 برنامه عمومی و تخصصی آموزشی تا به امروز موفق به کسب مجوز و تأییدیه های آموزشی ذیل گردیده است:

مجوزها و اعتبارات ملی و بین المللی

آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران
مرکز آموزش هوایار این افتخار را دارد به عنوان اولین مرکز آموزشی کشور موفق به کسب مجوز تأیید صلاحیت آموزشی در زمینه های تجهیزات دوار، کمپرسورها و گازهای صنعتی از آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران گردیده است.
هم اکنون نیز این مرکز به عنوان مرکز آموزشی تخصصی مورد تأیید آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران نسبت به ارائه خدمات عمومی و تخصصی آموزشی به متخصصین و کارشناسان شاغل در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی کشور اقدام می نماید.

مجوزها و اعتبارات ملی و بین المللی

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
مرکز آموزش هوایار به منظور گسترش آموزشهاي فني و حرفه اي ، تربیت و تامين نيروي انساني ماهر مورد نیاز صنایع کشور موفق به کسب مجوز مرکز آموزش جواركارگاهي از سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور گردیده است.
در حال حاضر نیز این مرکز در زمینه های گوناگون و  مورد نیاز صنایع کشور نسبت به برگزاری برنامه آموزشی های آموزشی تخصصی عملی و کارگاهی تحت استاندارد و محتوای آموزشی مورد تأیید سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و تربیت نیروهای کارآمد مهارتی اقدام می نماید.

درباره ما

مرکز آموزش هوایار به عنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مرکز آموزشی تخصصی کشور بوده که با همکاری اعضاء هیأت علمی خود تأمین طیف وسیعی از نیازهای تخصصی آموزشی صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، سیمان، دارویی، غذایی، پزشکی، را در زمینه دوره های آموزشی هوا و گاز بر عهده دارد.

  • تهران، ونک ، گاندی 14 ، پلاک 12 ، ساختمان هوایار
  • 02188202424
  • 02188202525
  • training@havayar.com
طراحی شده توسط واحد فناوری اطلاعات گروه صنعتی هوایار